Płytki bazaltowe

Bazalt jest materiał, którego trwałość przekracza nie tylko wieki, lecz i tysiąclecia. Jest materiałem naturalnym, który w wynik utopienia i odlewania do form otrzymuje swoją nową postać i kształt. Znakomity zbiór właściwości fizycznych można wykorzystać w różnych dziedzinach.

Główne właściwości fizyczne:​

Zastosowanie:

PŁYTKI PRZEMYSŁOWE

Płytki znalazły zastosowanie w: magazynach, browarach, fabrykach, centrach logistycznych, zakładach chemicznych, zakładach przemysłu metalurgicznego, warsztatach samochodowych, myjniach samochodowych, kotłowniach itp.

PŁYTKI DO WEWNĄTRZ

Płytki wewnętrzne jak i zewnętrzne używane w obszarach mieszkalnych, restauracje, winiarnie, sklepy, dyskoteki, budynki zabytkowe, piwnice, chodniki, pasaże, tarasy itp.

PŁYTKI PRZECIWPOŚLIZGOWE

Płytki do najtrudniejszych przemysłowych wydziałów i magazynów z mokrymi technologiami, w miejscach z niebezpieczeństwem rozlania płynów (woda, olej, środki chemiczne itp.), tak jak browary, mleczarnie, piekarnie, przetwórnie mięsa i ryb, warsztaty samochodowe, warsztaty mechaniczne, magazyny chemikalia i inne, posadzki przeciwpoślizgowe w dojarniach i poczekalniach bydła, rampy załadunkowe i rozładunkowe, pochyłe podejścia i chodniki. Garaże podziemne z możliwością wjazdu samochodów z łańcuchami, wyłożenie studni kanalizacyjnych

PŁYTKI SPECJALNE

Są to płytki SKID-PAN, używane przez wszystkich największych producentów samochodów i opon, aby przeprowadzić testy gdzie te płytki imitujące lodowatą powierzchnię.